Murrelektronik

Nacházíte se zde: Murrelektronik – stay connected / Společnost / MURR CZ

Murr v ČR

Největší výrobní závod skupiny Murrelektronik

Murr CZ, s.r.o. je dceřinou společností německé firmy Murrelektronik GmbH, která působí v oblasti výroby součástek pro průmyslovou automatizaci již od roku 1975. Český výrobní závod sídlí ve Stodu u Plzně od roku 1999 a v současné době zaměstnává více než 700 lidí. I když je největším výrobním závodem skupiny Murrelektronik, zachovává si příjemnou rodinnou atmosféru.

Převážně ve dvousměnném provozu se zde vyrábí konektory, automatizační technika, interface, zásuvkové systémy pro senzory a ovladače, spínané a transformátorové zdroje.

Společnost se neustále dynamicky rozrůstá. Průměrně každé 4 roky byla otevřena nová výrobní hala, se kterou roste i možnost seberealizace každého pracovníka. V červnu 2016 byla dokončena zatím největší šestá hala s nadstandardním sociálním vybavením a zázemím, kde sídlí nově i české obchodní zastoupení. K dispozici je také klimatizovaná jídelna (s výběrem z 5 jídel) a v létě je připravena dokonce venkovní terasa, která ještě výrazněji podtrhuje pocit domácího a přátelského prostředí.

Zaměstnanci mají možnost využívat volné vstupenky do bazénů i pro rodinné příslušníky nebo lístky do divadla.  Každý rok organizujeme různé kulturní a sportovní aktivity pro své pracovníky i jejich blízké a zpravidla jednou ročně předáváme praktické dárky, jakou jsou např. sportovní bundy, mikiny, osušky apod.

Snažíme se neustále zlepšovat a pro zaměstnance vytvářet takovou atmosféru a podmínky, které je budou motivovat k dlouhodobé spolupráci. Každý z nich má možnost podílet se na rozvoji firmy a procesů ve výrobě, přičemž dobrý nápad je vždy adekvátně odměněn. Pokud hledáte nové zaměstnání v moderním, příjemném a čistém prostředí, společnost Murr CZ vás ráda přivítá.

Spojte se s naší firmou jako s rodinou, protože my jsme Murrelektronik "Stay connected" ("stále ve spojení").

Novinky

MVK Metall Safety - maximální ochrana osob a strojů

01. úno 2018
Polská společnost ADAL Sp. Z. o.o. sází ve své nové lakovně na kompaktní sběrnicový modul MVK Metall Safety.

Murrelektronik na veletrhu SALIMA TECHNOLOGY

29. led 2018
….představí nejen svoje klasické produktové portfolio, ale hlavně nové produkty, které splňují vysoké a...