Murrelektronik

Nacházíte se zde: Murrelektronik – stay connected / Novinky / Korporátní novinky / Detail page

Korporátní novinky

18. dub 2018

Automation meets Innovation: Murrelektronik na veletrhu v Hannoveru v roce 2018

Veletrh v Hannoveru je nejdůležitějším průmyslovým veletrhem na světě a Murrelektronik se ho i letos se svým stánkem zúčastní. Návštěva v něm se vyplatí, a to nejen proto, že je tu vždy nejlepší káva na veletrhu. Murrelektronik může nabídnout řadu inovací; produkty a řešení, která uživatelům usnadňují život.

Stánek společnosti Murrelektronik bude od 23. do 27. dubna v hale 9, D27 a bude se zabývat otázkami na téma „Automation meets Innovation – Inovace je naše hnací síla“.

Chcete náš navštívit?

Pak se zaregistrujte na murrelektronik.online/hmi ticket  a volná vstupenka dorazí na Vámi zadanou e-mailovou adresu.

Jaká jsou hlavní témata společnosti Murrelektronik na veletrhu v Hannoveru?

  • Murrelektronik je expertem v oboru decentralizované instalační techniky. Výrobci strojů a zařízení propojují IO body v prostoru průmyslového zařízení s řídicí jednotkou - a Murrelektronik k tomu nabízí vhodné instalační koncepce. Důraz je přitom kladen na hospodárnost (krátká doba instalace, úžasná úroveň služeb, nízké celkové náklady). Murrelektronik nabízí různé instalační koncepce. Která z nich je právě ta nejlepší, zpracují systémoví poradci ze společnosti Murrelektronik v úzké koordinaci s elektro-konstruktéry přímo na místě.
  • Protože jsou stroje vzájemně stále více propojeny, roste význam síťových technologií. Žádaná jsou automatizační řešení na bázi Ethernetu. Hlavním tématem je přechod z Profibusu na Profinet, aby bylo možné realizovat flexibilní síťové struktury. Murrelektronik nabízí výkonné switche a rozsáhlý program konektorů.

  • Společnost Murrelektronik nabízí také inovativní produkty pro IO-Link. Konfigurace senzorů a akčních členů je díky tomu snadným úkolem. S technologií IODD-on-Board jde Murrelektronik o krok dále v oblasti inovací. U sběrnicových modulů MVK Metall a Impact67 jsou IODD soubory zařízení IO-Link ukládány v souboru GSDML - integrace je pak otázkou krátké chvíle.
  • U všech otázek k Průmyslu 4.0 je v popředí transparentnost. Murrelektronik nabízí řešení pro předávání dat prostřednictvím rozhraní jako je například OPC UA pro všestranné použití, nebo pro systémy SAP či E-plan. Tato databáze může být využita například pro „Prediktivní údržbu“, díky níž lze zkrátit servisní časy, minimalizovat rizika výpadku nebo zabránit prostojům.
  • V oblasti koncepcí napájení nabízí společnost Murrelektronik systémová řešení. Sortiment od transformátorů přes síťové filtry, spínané zdroje, vyrovnávací a redundantní moduly až po elektronické sledování proudu je dokonale vzájemně sladěný a je zárukou spolehlivého napájení. Murrelektronik nabízí nejen komponenty pro rozvaděč, ale přesouvá napájení také přímo do zařízení.
  • V automatizační technice je bezpečnost základní podmínkou. Společnost Murrelektronik se zavázala k nejlepší ochraně člověka a stroje a nabízí efektivní koncepce. Řešení pro pasivní bezpečnostní techniku jsou založena na osvědčených koncepcích a principech. S řešeními pro aktivní bezpečnostní techniku lze dosáhnout i ty nejvyšší standardy.