Murrelektronik

Nacházíte se zde: Murrelektronik – stay connected / Novinky / Korporátní novinky / Detail page

Korporátní novinky

26. zář 2012

CONNECTIVITY by Murrelektronik znamená individuální řešení

S námi výrazné snížíte náklady! Posílíme Vaší konkurenceschopnost! CONNECTIVITY slouží k optimalizaci elektrického, strojního vybavení a systémové instalace – konzistentním způsobem a z jednoho zdroje.

Co Vám nabízíme?
• špičkové poradenství zvyšující Vaši konkurenceschopnost
• výrazně snížení Vašich nákladů
• kvalifikovaný a odborně proškolený personál
• individuální systémová řešení

SYSTÉMOVÁ ŘEŠENÍ
Ty nejlepší řešení vznikají kombinací Vašich zkušeností a našich znalostí. Spojujeme Vaše zkušenosti a naše know-how s osvědčenými technologiemi a ověřenými produkty Murrelektronik.

TO NEJLEPŠÍ Z OBOU STRAN
Naše zkušenosti ukazují, že skrze společný dialog jsme schopni vyvíjet unikátní myšlenky a postupy, které vytvářejí úspěšné projekty. Skrze dialog vytváříme řešení šitá na míru pro Váš systém.

ŘETĚZEC PŘIDANÉ HODNOTY
Základním posláním Connectivity by Murrelektronik jsou integrovaná systémová řešení, proto analyzujeme celý Váš automatizační proces. Od návrhu stroje a zařízení, přes nákup, logistiku, výrobu, montáž a uvedení do provozu, až po následný servis a diagnostiku.

KOMPLEXNĚ A NEZÁVISLE
Connectivity by Murrelektronik zajišťuje nezávislost. Jsme otevřeni všemi směry! Například nestanovujeme hned na začátku, jaký komunikační protokol má být použit, ale ptáme se: Jak nejlépe vyřešit Vaše zadání? Uděláme vše proto, aby měl konečný výsledek pro Vás co nejvyšší přínos.

UCELENÉ ŘEŠENÍ OD JEDNOHO DODAVATELE
Zpravidla až na konci se zjistí, jestli všechny systémy společně fungují. S námi budete mít ve všem jasno hned od začátku. Dáváme vám na výběr z našeho unikátního portfolia čítajícího více jak 30 000 produktů, které jsou nabity patenty, inovacemi a opravdu chytrými nápady!

DOKÁŽEME SE VŽÍT DO VAŠÍ SITUACE
Naši konzultanti programu CONNECTIVITY se orientují v různých odvětvích průmyslu po celém světě. Jsou otevřeni novým nápadům a radí nejrůznějším zákazníkům telefonicky, osobně a s konkrétními
aplikacemi přímo na místě. Kombinujeme naše zkušenosti napříč průmyslovými odvětvími, odborné znalosti a know-how pro Vaše zvýhodnění.

www.we-are-connectivity.com