Murrelektronik

Nacházíte se zde: Murrelektronik – stay connected / Novinky / Korporátní novinky / Detail page

Korporátní novinky

16. lis 2018

Excelentní znalosti v oblasti decentralizace

Veletrh SPS IPC Drives v Norimberku poskytuje cenné impulzy na cestě k inteligentní a digitální automatizaci.

Murrelektronik, coby vysoce inovativní společnost v tomto sektoru, bude na veletrhu přítomna a bude se prezentovat jako přední hráč v digitální transformaci automatizačních procesů.
V Norimberku představíme průkopnické produkty, řešení a koncepce pro ty nejzajímavější a nejzásadnější otázky automatizační techniky. Veletržní motto „Exceletní znalosti v oblasti decentralizace“ vyjadřuje naše rozsáhlé znalosti a schopnosti v tématech, jako je bezpečnost, napájení, síťové technologie, IO-Link, průmysl 4.0 a decentralizované instalační technologie. Obzvláště zajímavé přitom je, že přístupy společnosti Murrelektronik odkrývají potenciál k optimalizaci řady procesů podél celého řetězce tvorby hodnot.
Se zvláštním zájmem se setkávají inovativní myšlenky z oblasti konektorů. Murrelektronik tak v oblasti konektorů M12 nabízí normám odpovídající řešení k propojení životních tepen strojů a zařízení, jako jsou data, signály a napájení. Ve workshopu je možné si vyzkoušet nový systém M12 Push Pull a zažít, jaké časové úspory tím lze dosáhnout. Perspektivní je také myšlenka, že modulární systém sledování proudu Mico Pro® může být nyní vybaven také integrovaným napájením 5 nebo 10 A, což umožňuje výraznou úsporu místa v rozvaděči. Nový je také modul s certifikací NEC třídy 2. A ještě více zajímavostí: Výkonné sběrnicové moduly MVK Metal a Impact67 budou v budoucnu vybaveny napájecím konektorem M12, který jako přípojnou koncepci napájení pro budoucnost doporučuje PNO (uživatelská organizace Profinet). Jsou to proto vysoce atraktivní řešení pro štíhlé
a efektivní instalační koncepce na bázi PROFINET.
Pro získání nejnovějších informací z první ruky zve Murrelektronik zástupce odborného tisku na tiskovou konferenci. Akci organizujeme jako „běh po stanovištích“ v malých skupinách (v němčině a angličtině). Tak bude umožněna velmi intenzivní výměna názorů s odborníky k příslušným tématům. Tisková konference se koná v úterý 27. listopadu od 16:00 na veletržním stánku společnosti Murrelektronik - a tedy přímo u příkladů aplikace, které daná témata působivě podpoří.

Data a fakta

• veletrh SPS IPC Drives se koná v německém Norimberku 27. až 29. listopadu 2018
• náš stánek najdete v hale 9, stánek číslo 325
• tisková konference bude v úterý 27. listopadu v 16 hodin na veletržním stánku Murrelektronik