Řízení budoucnosti: Nakládání s informacemi | Murrelektronik
Engineering the Future: Information Handling

Řízení budoucnosti: Nakládání s informacemi

Maximální výkony

Ziskovost závisí na využitelnosti! A stroje a systémy nejsou žádnou výjimkou. Musejí plnit své úkoly co nejlépe tak, aby dosahovaly maximálních výkonů. Zajišťování vysoké spolehlivosti a plánování dostupnosti umožňuje společnostem dosahovat co nejlepších ekonomických výhod z jejich výroby.

Engineering the Future: Information Handling Example with the Cube67 Diagnostic Gateway
Engineering the Future: Information Handling Example with the Cube67 Diagnostic Gateway
Engineering the Future: Information Handling Example with the Cube67 Diagnostic Gateway

Snižování prostojů

Z tohoto důvodu je snižování prostojů, a to jak plánovaných, tak neplánovaných, absolutní nutností. Technické týmy toho často dosahují plánováním údržby a vytvářením diagnostického systému, který jim umožňuje reagovat co nejrychleji na náhlé poruchy strojů. 

Diagnostické systémy jsou tvořeny rozsáhlou funkcionalitou a obsahují užitečnou datovou infrastrukturu. Obvykle se od nich vyžaduje, aby poskytovaly přehled o stavu strojů a systémů v reálném čase. V dnešní době poskytují moderní stroje a systémy obrovské množství diagnostických, procesních, a dokonce parametrických dat! Pokročilá technologie senzorů zaznamenává široký rozsah měřených hodnot. V budoucnu budou instalace založené na průmyslovém ethernetu zahrnovat diagnostická data jako součást strategie prediktivní údržby. To bude umožňovat technikům a pracovníkům obsluhy reagovat okamžitě, jakmile nastane interval plánovaného servisního zásahu.

Diagnostická výzva

Správná data musejí být k dispozici ve správnou dobu ve správném formátu a správné osobě bez ohledu na to, kdekoli na světě se nacházejí. 
Jednoduše řečeno: nakládání s informacemi za účelem dosažení výhry! 

Jak to však vypadá v reálném světě?

Fáze plánování a uvádění do provozu často aktivní diagnostický systém opomíjejí. Jiné věci jsou v krátkodobém horizontu důležitější a termín dodávky se rychle blíží. Každý souhlasí s tím, že je nutno naprogramovat diagnostické funkce, ale v praxi jsou tyto funkce často přehlíženy, protože je nutno je vyvíjet pro každou sběrnici nebo průmyslový ethernetový protokol zvlášť, což implementaci ještě ztěžuje. Obvykle se to projeví ve chvíli, kdy se objeví první chyba a z hledání jejího zdroje se stane nikdy nekončící štvanice.

A to je přesně ten důvod, proč jsme vynalezli diagnostickou bránu Cube67 – modulární, flexibilní a oceňovanou – umožňující snadnou implementaci flexibilních diagnostických systémů dostupných v každém webovém prohlížeči a nezávislých na sběrnicovém systému! 
 

Snadná diagnostika – diagnostická brána Cube67

Sběrnicový systém Cube od společnosti Murrelektronik nabízí rozsáhlé diagnostické možnosti. Nová diagnostická brána umožňuje plug&play přístup k datům prostřednictvím ethernetového rozhraní. Toto řešení se snadno realizuje, poskytuje jasné informace v případě poruchy a umožňuje maximální využitelnost strojů.

  • Spouštěcí technici využívají diagnostickou bránu ke zjišťování topologie systému Cube a vyhledávání chyb při instalaci v časném stádiu.
  • Servisní pracovníci výrobce stroje nebo systému rychle identifkují chyby pomocí přechodné integrace diagnostické brány. Kromě toho je tento systém perfektním řešením pro přejímací zkoušky strojů. Trvalá integrace také poskytuje dobrý způsob, jak vést například elektrikáře v terénu pomocí vzdáleného přístupu.
  • Provozovatel stroje nebo systému, který nastálo implementuje diagnostickou bránu, je schopen reagovat na potenciální problémy v časném stádiu. V nejlepším případě již byly pokyny k odstraňování závad začleněny do systematiky, což umožňuje montérovi vzít si s sebou potřebný náhradní díl již ve chvíli, kdy přichází provést opravu.

Stáhněte si Bílou knihu

Jednoduše vyplňte formulář a získejte přístup k místu pro stažení.

Vložte, prosím, výsledek matematického příkladu.
captcha
* Povinné pole
Dobrý den