Murrelektronik

Pracovní pozice

TRENÉR ODBORNÝCH DOVEDNOSTÍ

MURR CZ, s.r.o. je dceřinou firmou německé společnosti MURRELEKTRONIK s tradicí více než 40 let (2000 zaměstnanců v 45 pobočkách a závodech). Mezi naše špičkové produkty patří konektory, automatizační technika, interface, zásuvkové systémy pro senzory a ovladače, spínané a transformátorové zdroje. Závod ve Stodě založený v roce 1999 je v současnosti největším výrobním závodem skupiny Murrelektronik. Od svého založení se stále rozšiřuje a v roce 2016 byla dokončena již 6. výrobní hala, kde vzniknou desítky nových pracovních míst.

PRÁVĚ HLEDÁME KOLEGU (KOLEGYNI) NA POZICI:

Kandidát/-ka by měl(a) splňovat tato kritéria:

  • /VŠ vzdělání – technický směr (obor elektro)
  • zkušenosti s lektorskou/pedagogickou činností, vedením týmu trenérů/školitelů nebo alespoň se zaučováním lidí ve výrobním procesu výhodou
  • znalost výroby elektrotechniky a elektroniky (letování, pájení, navíjení, montáž,…)
  • znalost práce v MS Office
  • znalost NJ (popř. AJ)

    Náplň práce:
  • školení a zaučování operátorů v elektrovýrobě (včetně tvorby a aktualizace metodiky)
  • koordinace a metodické vedení trenérů/školitelů na jednotlivých odděleních
  • návrhy rozvoje a rozšiřování znalostí trenérů/školitelů v oblasti pedagogické/lektorské činnosti
  • vedení a správa tréninkového střediska
  • komunikace a spolupráce s mateřskou společností

    Nabízíme:
  • čisté pracovní prostředí a přátelskou atmosféru rodinné firmy, novou kantýnu s letní terasou
  • možnost profesního a osobního rozvoje
  • samostatnou, zajímavou a perspektivní pozici
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • 13. mzda a roční prémie, věrnostní odměny za 5, 10, 15 let zaměstnání
  • 5 týdnu dovolené, příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění po roce pracovního poměru
  • celoročně kulturní-sportovní-zdravotní program pro zaměstnance (fotbal, bazén, vánoční večírek, speciální zdravotní péče)

    Možnost nástupu: ihned

V případě zájmu kontaktujte personální oddělení a zašlete svůj životopis:

Tomáš Adámek, vedoucí pers. odd.

tel.: 377 597 940

tomas.adamek@murrelektronik.cz

O nás

Telefonické informace dostanete na telefonním čísle +420 377 597 940

Žádosti elektronickou poštou posílejte, prosím, na: personalni@murrelektronik.cz