Murrelektronik

Nacházíte se zde: Murrelektronik – stay connected / Společnost / MURR CZ

Murr v ČR

Největší výrobní závod skupiny Murrelektronik

Murr CZ, s.r.o. je dceřinou společností německé firmy Murrelektronik GmbH, která působí v oblasti výroby součástek pro průmyslovou automatizaci již od roku 1975. Český výrobní závod sídlí ve Stodu u Plzně od roku 1999 a v současné době zaměstnává více než 700 lidí. I když je největším výrobním závodem skupiny Murrelektronik, zachovává si příjemnou rodinnou atmosféru.

Převážně ve dvousměnném provozu se zde vyrábí konektory, automatizační technika, interface, zásuvkové systémy pro senzory a ovladače, spínané a transformátorové zdroje.

Společnost se neustále dynamicky rozrůstá. Průměrně každé 4 roky byla otevřena nová výrobní hala, se kterou roste i možnost seberealizace každého pracovníka. V červnu 2016 byla dokončena zatím největší šestá hala s nadstandardním sociálním vybavením a zázemím, kde sídlí nově i české obchodní zastoupení. K dispozici je také klimatizovaná jídelna (s výběrem z 5 jídel) a v létě je připravena dokonce venkovní terasa, která ještě výrazněji podtrhuje pocit domácího a přátelského prostředí.

Zaměstnanci mají možnost využívat volné vstupenky do bazénů i pro rodinné příslušníky nebo lístky do divadla.  Každý rok organizujeme různé kulturní a sportovní aktivity pro své pracovníky i jejich blízké a zpravidla jednou ročně předáváme praktické dárky, jakou jsou např. sportovní bundy, mikiny, osušky apod.

Snažíme se neustále zlepšovat a pro zaměstnance vytvářet takovou atmosféru a podmínky, které je budou motivovat k dlouhodobé spolupráci. Každý z nich má možnost podílet se na rozvoji firmy a procesů ve výrobě, přičemž dobrý nápad je vždy adekvátně odměněn. Pokud hledáte nové zaměstnání v moderním, příjemném a čistém prostředí, společnost Murr CZ vás ráda přivítá.

Spojte se s naší firmou jako s rodinou, protože my jsme Murrelektronik "Stay connected" ("stále ve spojení").

Novinky

Provoz v prosinci 2019

11. lis 2019
Důležité informace k objednávkám a přepravě!

NOVÝ CENÍK PRO ROK 2020

05. lis 2019
Vyžádejte si nový ceník na nadcházející rok.