Murrelektronik

Nacházíte se zde: Murrelektronik – stay connected / Společnost / Zkušební centrum

Zkušební centrum Murrelektronik

Test odolnosti veškerých produktů

Dlouho před tím, než se dostanou výrobky firmy Murrelektronik na trh, jsou podrobeny četným testům. Zaprvé proto, že musí být dodrženy zákonné požadavky. Ale také proto, aby vyhověly požadavkům na kvalitu jak zákazníků, tak i firmy Murrelektronik samotné. Firma Murrelektronik soustředila své zkušební aktivity v jediném zkušebním centru.

Zkušební centrum firmy Murrelektronik má svůj počátek v laboratoři pro EMC (elektromagnetickou kompatibilitu). V ní jsou prováděny testy elektromagnetické kompatibility výrobků. Splnění směrnice o EMC je důležitým předpokladem pro dosažení značky CE. Zkušební centrum firmy Murrelektronik je akreditováno pro standardní zkoušky EMC.

Hlavním bodem směrnice pro nízké napětí je bezpečnost výrobku: Za normálního používání nesmí být výrobky i při poškození zdrojem nebezpečí pro uživatele. Zkušební centrum může provést většinu testů, které jsou nutné pro prokázání těchto zadaných úkolů, např. měření svodových proudů, zkoušek vysokým napětím nebo určení těsnosti produktu.

V oblasti testů a ověřování jsou důkladně zkoušeny technické vlastnosti produktů a je doložena vhodnost všech jednotlivých komponent pro průmyslové používání. Kontroly odolnosti vůči vnějšímu prostředí a médiím jsou směrodatná pro určení, zda produkty také budou odolávat nepříznivým vlivům okolí.

Při dlouhodobé kontrole jsou produkty testovány v průběhu mnoha týdnů za extrémních provozních podmínek. Vyhodnocení dlouhodobých zkoušek nám pomáhá dále zvyšovat úroveň kvality.

Zkušební centrum firmy Murrelektronik je důležitým interním poskytovatelem služeb a nabízí své zkušební možnosti také jiným podnikům.

Se zkušebním centrem můžete navázat kontakty:

Na telefonním čísle +49 7191 47-334 47-0

Na e-mailové adrese pruefzentrum@murrelektronik.de

Zastoupení ve světě

Zastoupení ve světě

Firma Murrelektronik klade důraz na spojení. Naše pobočky a obchodní partnery najdete po celém světě.

více

Novinky

Hledáme posilu do našeho obchodního týmu!

12. lis 2019
Chcete být naším obchodním zástupcem pro Jihomoravský kraj a kraj Vysočina? Pak nás neváhejte kontaktovat!

Provoz v prosinci 2019

11. lis 2019
Důležité informace k objednávkám a přepravě!