Hrdinové konektivity | Murrelektronik

Konektory

Hrdinové automatizace

Ve výrobě nefunguje nic bez konektorů. Jejich výkon zásadně rozhoduje o tom, zda proběhne digitalizace úspěšně, proto svět automatizace funguje tak dobře, jak dobré jsou použité konektory. Ty umožňují bezproblémový tok signálů, dat a energie a zároveň zajišťují bezpečnost, plynulý provoz a bezchybnou instalaci.

Pro Murrelektronik jsou konektory skutečnými hrdiny konektivity!

Všichni superhrdinové mají zvláštní schopnosti a to je i případ našich hrdinů z oblasti konektivity. Někteří se starají o data, jiní o signály a další o energii. Naše konektory nabízejí maximální rozmanitost, špičkovou kvalitu - a každý z nich je 100% testován!

 

Connectivity Essentials

Z televize a komiksů znáte superhrdiny, kteří zachraňují situaci, pokud se dostanete do obtíží. Ale jak je tomu ve skutečném životě? Co uděláte, pokud potřebujete třeba jen malou, ale akutní pomoc? Je to jednoduché! Seznamte se s hrdiny konektivity společnosti Murrelektronik. Naše portfolio konektorů vyniká spolehlivostí a kvalitou. Díky krátkým dodacím termínům zabráníte téměř jakýmkoliv obtížím, pokud potřebujete přenášet data, signál či napájení.

K online shopu

SIGNÁL

Nabízíme předem smontované konektory M8 a M12 i ventilové konektory v široké škále délek kabelů. LED diody a odrušení jsou často integrované. Důležitým doplňkem této řady je praktické příslušenství, jako jsou adaptéry, T-spojky a momentový klíč (pro zaručeně těsné spoje).

K NAŠEMU ONLINE SHOPU

DATA

Nabízíme sběrnicové konektory M8, M12 a RJ45. Vysoce flexibilní kabely mají plné 360° stínění, takže přenos dat není ovlivněn elektromagnetickými vlivy.

K našemu online shopu

NAPÁJENÍ

Přivádíme energii strojům a systémům. M12 Power je mimořádně kompaktní a výkonný. Konektory MQ15 s technologií rychlého připojení umožňují rychlou montáž pro připojení motorů.

K našemu online shopu

Osvědčení
hrdinové

Před odesláním našim zákazníkům jsme naše předem smontované konektory podrobili zkoušce. Pokaždé provádíme elektrické zkoušky včetně vysokonapěťové, zkoušky na přepólování vodičů a na zkraty. Testujeme funkčnost a podrobujeme je závěrečné vizuální kontrole. Díky tomu naši zákazníci obdrží vždy prvotřídní konektory. 

Před výrobou i během ní také stoprocentně dbáme na kvalitu. Začíná to vstupní kontrolou zboží, pro kterou jsme definovali řadu zkušebních charakteristik, a končí závěrečnou výrobní kontrolou předtím, než výrobky opustí naše prostory. To vše nám i našim zákazníkům dává jistotu, že konektory Murrelektronik fungují - na 100 %! Jen testovaný hrdina může být hrdinou konektivity.

Požádejte si o schůzku nyní!

Jsou pro vás spojení stejně důležitá jako pro nás? Pak si pojďme promluvit. Vyplňte formulář a začněme vaše spojení budovat společně. 

Vložte, prosím, výsledek matematického příkladu.
captcha
* Povinné pole
Dobrý den
Newsletter