Filozofie a hlavní zásady | Murrelektronik
Zaměstnanci Murrelektronik při diskuzi

Filozofie a hlavní zásady

Naše hlavní myšlenka

To, co nás žene kupředu, je otázka, jak lze provádět automatizaci strojů a zařízení jednodušeji, rychleji a ekonomičtěji. Budeme vás provázet na cestě od elektrické instalace pomocí jednotlivých kabelů k instalačnímu řešení bez rozvaděče. 

 • Sběrnicové moduly od Murrelektronik pro decentrální instalační koncepty

  Zero Cabinet – důsledná decentralizace

  Přesouváme komponenty z rozvaděče do prostoru průmyslového zařízení. Instalační koncepce jsou díky tomu transparentní, uživatelsky přívětivé a nákladově efektivní. Zvyšuje se tak konkurenceschopnost našich zákazníků a jde také o významnou podporu na cestě k Industry 4.0.

 • Pasivní rozbočovač Murrelektronik s konektorovou technikou Murrelektronik

  Připojit konektor, nic víc není třeba

  S naší konektorovou technikou maximálně uspoříte čas při instalaci a navíc vše zapojíte bezpečně, bezchybně a spolehlivě.

 • Maximální disponibilita zařízení

  Pomocí preventivní a detailní diagnostiky, která poskytuje množství cenných informací, zajišťujeme, aby byly stroje a zařízení po k dispozici po maximální možnou dobu.

Murrelektronik žárovka inovace

Zaměření na zákazníka

Naši zákazníci se perfektně vyznají ve svých strojích a zařízeních. Velmi dobře znají své problémy. Pro nalezení nejlepšího automatizačního řešení je proto důležité mít po boku spolehlivého a zkušeného partnera, jako je Murrelektronik. 

Rádi vstoupíme do tohoto dialogu! Již více než 40 let jsme doma v nejrůznějších průmyslových oborech, vyvíjíme a realizujeme řešení na míru pro širokou škálu automatizačních systémů.

Proto se nám daří kombinovat specializované znalosti našich zákazníků a naše komplexní know-how: S osvědčenými systémovými technologiemi a testovanými produkty společnosti Murrelektronik najdeme nejlepší řešení pro Váš stroj. 

Symbolický obrázek kampaně Murrelektronik Stay Connected

Stay connected!

Ve společnosti Murrelektronik se specializujeme na vytváření trvalých spojení. Nejen v technickém slova smyslu, ale také ve smyslu zvláštní blízkosti k našim zákazníkům.

Naši zákazníci jsou středobodem všech myšlenek a činů. Jako rodinná společnost navíc udržujeme úzký vztah se svými zaměstnanci: díky jejich zkušenostem a nápadům jsou důležitým faktorem růstu a úspěchu celku.  

Ve vztahu s našimi partnery a dodavateli oceňujeme konstruktivní a spolehlivou spolupráci. 

 

Další informace

Dobrý den
Newsletter