Sociální činnost | Murrelektronik
Murrelektronik myslí na společnost

Sociální činnost

V úzkém spojení s lidmi

Jako rodinný podnik usiluje Murrelektronik o spolehlivé a zodpovědné jednání – nejen vůči svým zaměstnancům, ale také vůči regionu a lidem v okolí svých poboček po celém světě.  

Společnost Murrelektronik…

... myslí na zítřek.

Děti a mládež jsou naše budoucnost. Naším důležitým zájmem je podpora jejich zdraví a vzdělání, studia a sportovních či kulturních aktivit. 

... je dynamická.

Ochota pracovat, ctižádost a nadšení jsou zárukou úspěchu. Podporujeme školní projekty, dobrovolnické činnosti, sportovní a kulturní akce, které tyto hodnoty propagují. 

... je sociálně odpovědná.

Bereme vážně svou podnikatelskou odpovědnost vůči společnosti a podporujeme sociální projekty, které pomáhají zmírnit utrpení a nemoci a vracejí lidem radost ze života. 

... je regionální i mezinárodní.

Naše závody a pobočky jsou ve svých regionech významnými zaměstnavateli a sponzory. Podporujeme přednostně projekty a spolky v nejbližším okolí našich podniků.

... je spolehlivým partnerem.

Zaměřujeme se na dlouhodobé projekty. Naším cílem je poskytnout spolkům, obchodním partnerům a projektům jistotu v plánování. Tímto způsobem podporujeme trvalý rozvoj.

Dva projekty provází společnost Murrelektronik již po dlouhou dobu její působnosti

Casa do Zezinho v brazilském Saõ Paulu

Od jeho založení v devadesátých letech podporujeme Casa do Zezinho v Saõ Paulu. Dům je útočištěm pro 1 500 brazilských dětí z nejchudších vrstev. Poskytuje jim vzdělání a podporuje je při odhalování a rozvoji vlastních dovedností a potenciálů. 

HC Oppenweiler/ Backnang a TV Oppenweiler 1911 e.V.

Od roku 1982 jsme hlavní sponzorem házenkářského týmu HC Oppenweiler/ Backnang a sportovního klubu TV Oppenweiler 1911 e.V. Největší sportovní klub v obci, která je sídlem naší mateřské společnosti, hraje významnou roli v životě místních lidí – mezi nimi i mnoha našich zaměstnanců. 

Dobrý den
Newsletter