Sběrnicový modul MVK Fusion | Murrelektronik
Murrelektronik  MVK Fusion

MVK Fusion

Murrelektronik MVK Fusion funkce

Sběrnicový modul MVK Fusion od Murrelektronik fieldbus module je příležitostí standardizovat modulární procesy a otevírá dveře strategii s jedním modulem.

Modul PROFINET / PROFIsafe spojuje tři základní funkce instalační technologie:

  • Standardní digitální snímače a aktuátory
  • Bezpečnostní snímače a aktuátory
  • IO-Link

Tato kombinace je nová a inovativní. Umožňuje realizovat jedinečné a průlomové koncepty automatizace. Instalace se stává jednodušší a rychlejší.

MVK Fusion usnadňuje složité konfigurace, protože je lze provádět výhradně pomocí vývojového nástroje v systému řízení bezpečnosti. Vývojáři softwaru a elektrotechničtí pracovníci již nepotřebují podrobné znalosti nástrojů a příruček jiných výrobců.

MVK Fusion umožňuje mít méně sběrnicových modulů na jednotku. Některé aplikace mohou vyžadovat pouze jeden modul. To otevírá nové příležitosti pro mnoho automatizačních aplikací!

Murrelektronik MVK Fusion
Murrelektronik I MVK Fusion maximální
Jeden modul s extrémním rozsahem možností

To, co dělá sběrnicový modul MVK Fusion jedinečným, je jeho rozmanitost. Kombinuje tři základní funkce: standardní digitální senzory a akční členy, bezpečnostní digitální senzory a akční členy a IO-Link. MVK Fusion zjednodušuje instalaci minimalizováním potřebného počtu modulů.

Murrelektronik I MVK Fusion maximální
Flexibilita v rámci bezpečnostních aplikací

MVK Fusion integruje všechny bezpečnostní aspekty do jednoho modulu: se třemi bezpečnostními, dvoukanálovými vstupními porty, jedním bezpečnostním výstupním portem se dvěma bezpečnostními výstupy a jedním portem IO-Link třídy B s bezpečným vypnutím. MVK Fusion vám umožní dosáhnout vysokých bezpečnostních standardů chránících člověka i stroj.

Murrelektronik I MVK Fusion Safety
Konfigurace bezpečnosti během několika kliknutí myši

MVK Fusion dělá konfiguraci bezpečnostních senzorů a akčních členů extrémně snadnou: v softwaru pro konfiguraci bezpečnosti vyberte bezpečnostní funkci a v rámci několika kliknutí myší se provede konfigurace, aniž byste potřebovali další software specifický pro výrobce.

Murrelektronik I MVK Fusion vysoký
Vysoký výkon

MVK Fusion je vynikající pro aplikace s vysokým výkonem, kde nemůže být narušena spolehlivost. MVK Fusion je vhodný pro Conformance Class C (IRT), Shared Device a Netload Class III aplikace.

Murrelektronik MVK Fusion

Široká škála použití a komplexní diagnostika

  • Robustní kovový kryt, výjimečně odolný vůči jiskrám při svařování
  • Integrovaný webový server, který ukládá chybová hlášení
  • Praktický otočný přepínač pro nastavení bezpečnostních adres
  • Volitelný chladič pro extrémní teploty
  • Použití až do 3000 metrů (10,000 ft.)
  • Komplexní diagnostika rychle detekuje chyby
Murrelektronik Senior Product Manager Michael Greiner portrét

S naším sběrnicovým modulem MVK Fusion postupujeme ve standardizaci modulárních procesů pro uživatele. To umožňuje realizovat nové a průkopnické koncepty pro automatizační průmysl.

Michael Greiner, Senior Product Manager

Stáhněte si brožuru!

Newsletter
Always up to date!