Časté dotazy | Murrelektronik

Časté dotazy

Zde najdete odpověď!

Naši kolegové z personálního oddělení a specializovaných oddělení jsou připraveni odpovědět na Vaše otázky.

Vaše žádosti můžete posílat elektronicky na adresu personalni@murrelektronik.cz, zavolat nám na linku 377 597 272 nebo 377 597 248 pro pozice ve výrobě a logistice, nebo na 377 597 940 nebo 377 597 228 pro ostatní pozice, nebo nás navštívit na adrese:

Murr CZ, s. r. o.
Průmyslová 762
333 01 Stod

Pohovory na pozice ve výrobě a logistice vedeme od 8:00 do 10:00 každý všední den pokud jste se nedomluvili jinak.

Na naší webové stránce naleznete právě otevřené pracovní pozice. Pokud máte zájem pracovat v naší společnosti v jiné oblasti, dejte nám vědět a my Vás zařadíme do databáze uchazečů. Uveďte prosím požadované pracovní místo nebo oblast působnosti, kde byste chtěli pracovat. V případě obsazování Vámi zvolené pozice, popř. pozice podobné, Vás rádi kontaktujeme.

Nezapomínejte, že Váš životopis a žádost o pracovní místo vytváří první dojem o Vaší osobě. Věnujte prosím dostatečnou pozornost tomu, aby Vaše podklady byly úplné a vypovídající. Dejte nám vědět, kde máme očekávat Vaše profesní silné stránky, osobní zkušenosti a hodnoty.

Vedle Vašeho průvodního dopisu očekáváme také podrobný strukturovaný životopis, případně další certifikáty, osvědčení a diplomy ve formátu pdf. Nejlepší pro snadnější zpracování je shrnout všechny tyto dokumenty do jednoho úplného. Uveďte také možný datum nástupu a Vaši očekávanou nástupní mzdu.

Pracovní nabídky na naší webové stránce jsou neustále aktualizovány a průběžně kontrolovány. Jedná se tedy o skutečně volná pracovní místa.

U každé vyvěšené nabídky pracovní pozice máte uvedenou kontaktní osobu, která je za danou pozici zodpovědná.

Jakmile obdržíme Vaši žádost, personální oddělení zkontroluje Vaše dokumenty a co nejdříve provede ve spolupráci s vedoucím oddělení, kam se hlásíte, předběžný výběr. Pokud Váš profil splňuje požadavky nabízené pracovní pozice, pozveme Vás na výběrové řízení. Někdy je možné, že bude výběrové řízení vícekolové – pro posouzení souladu Vaší osobnosti s naší firemní kulturou. Pokud se vzájemně domluvíme, bude nám potěšením přivítat Vás v týmu. Snažíme se reagovat co nejrychleji, někdy ovšem prosíme o trpělivost. Stav Vaší žádosti můžete telefonicky kdykoliv ověřit.

Nervozita před pracovním pohovorem je zcela normální, pokud se však dobře připravíte, může to Vaši nervozitu snížit a získáte větší sebedůvěru. Projděte si ještě jednou svůj životopis, případně žádost o pracovní pozici a získejte také informace týkající se nás jako zaměstnavatele. To jestli se k sobě hodíme spočívá přece v oboustranném zájmu.

V případě, že máte další dotazy na personálního oddělení nebo dotazy týkající se pracovních pozic, neváhejte nás kontaktovat.

Těšíme se na naše společné setkání!

Kontakty

Murrelektronik
Česká republika tel. č.:
+420 377 597 597

Žádosti prosím zašlete
na e-mailovou adresu:
personalni@murrelektronik.cz

Žádost o práci

Nenašli jste tu správnou pracovní pozici? Pak se můžete ucházet o práci i na základě vlastního podnětu. 

Ucházet

Dobrý den
Newsletter