IO-Link | Murrelektronik

Dlouhodobý vztah ❤️

Správný partner pro vaše IO-Link projekty

IO-Link usnadňuje instalaci

IO-Link usnadňuje integraci inteligentních zařízení do instalačních konceptů. Náš nový "dream team" IO-Link masterů, rozbočovačů a analogových převodníků je nyní o krok dál. Díky nim je přístup k datům a jejich vyhodnocování obzvláště snadný, protože vytvářejí transparentnost od úrovně zařízení až po cloud. Zároveň je tento tým těžko překonatelný z hlediska flexibility, použitelnosti a výkonu. 

Náš systém je univerzální. Je ideální pro ty, kteří do digitalizace teprve vstupují, a zároveň představuje koncept IIoT, který je konceptem budoucnosti. Je vždy přesně tím, co potřebujete.

Seznamte se:

Budoucnost mluví o IO-Linku – ale co je to IO-Link?

Připravili jsme pro vás 10 krátkých videí, kde vás jednoduše seznámíme s mastery, huby a rozbočovači. Sami se pak přesvědčíte, jak jednoduché je systém IO-Link naistalovat a začít používat.

PODÍVEJTE SE NYNÍ!

Portfolio IO-Link

Zařízení IO-Link

Nabízíme mnoho zařízení s vestavěným rozhraním IO-Link, od napájecích zdrojů až po signální světla a analogové převodníky. Pro snadnou instalaci a nastavení se podívejte na:

Technologie připojení

Jako komplexní dodavatel komponent pro instalaci strojů nabízíme více než 75 000 různých kabelových sad pro signály, data a napájení - největší výběr na trhu. Připojení IO-Link používají jeden ze tří různých typů konektorů:

Portrét Wolfgang Wiedemann, Director Application Sales Consulting

Komunikační standard IO-Link zvyšuje efektivitu, flexibilitu a hospodárnost strojů. Společnost Murrelektronik vytváří infrastrukturu pro přenos dat.

Wolfgang Wiedemann, Director Application Sales Consulting

Co dělá z Murrelektronik ideálního partnera?

Společnost Murrelektronik je odborníkem na realizaci instalačních konceptů, které jsou ideálně přizpůsobeny vašim aplikacím. K automatizaci přistupujeme holisticky. Analyzujeme strukturu vašeho systému/stroje - věnujeme velkou pozornost počtu i umístění vstupních a výstupních bodů, v nichž jsou integrovány senzory, akční členy a inteligentní zařízení. S využitím různých koncepčních přístupů s vámi vypracujeme koncept instalace, který bude přizpůsoben vašim potřebám.

Věříme, že automatizační technologie bude v budoucnu zcela bez skříní. Proto se stále zaměřujeme na decentralizovanou automatizaci. Od roku 2008 jsme členem konsorcia IO-Link a jsme pokrokovými mysliteli i spolutvůrci této platformy. Jinými slovy - jsme odborníci, pokud jde o to, jak ze standardu IO-Link vytěžit to nejlepší a přeložit jej do jazyka našich zákazníků.

Mluvíme vaším jazykem!

Přesvědčte se sami!

Spojte se s námi a udělejte další krok k výrobním procesům, které podpoří vaši budoucnost. Díky IO-Linku můžeme mluvit společným jazykem.

Vložte, prosím, výsledek matematického příkladu.
captcha
* Povinné pole
Dobrý den
Newsletter