Next Level Solutions | Murrelektronik
Murrelektronik Next Level Solutions

Next Level Solutions

Smart Service
for Smart Systems

Stáhněte si brožuru
Murrelektronik Next Level Solutions

Technologie se mění a stejně tak se měníme i my.  Někdy rychle, jindy pomalu, ale neustále. Digitální transformace je zde a již stihla zasáhnout lidi na celém světě. Otevřela mnoho příležitostí a zároveň s sebou přinesla mnohé výzvy.

Pokud jde o přeměny technologií, společnost Murrelektronik byla vždy ve svých idejích o krok napřed. Jsme zde již o počátku, kdy se nové trendy začínaly etablovat jako standardy. Náš přístup se řídí jedinou otázkou: Jak mohou z těchto nových technologií profitovat naši zákazníci?

Nejnovější přeměna technologií je založena na pěti hlavních aspektech:

Logo IO Link
Zavedení IO-Link

IO-Link je jediným mezinárodním standardem, který propojuje senzory a akční členy bez ohledu na sběrnicový protokol. Vývoj této vyzkoušené spojovací technologie je zásadním krokem směrem k nahrazení jednoduchých senzorů a akčních členů chytrými zařízeními.


Stáhněte si White paper

Logo IoT
Internet věcí

Pro společnost Murrelektronik je internet věcí jednoduše novým způsobem, jak převádět data z chytrých zařízení do cloudu. Tento proces je nezávislý na ovládacích prvcích a je nezbytný pro přenos dat do systému na vyšší úrovni.


STÁHNĚTE SI WHITE PAPER

Profibus to Profinet Logo
Přejděte ze sběrnice na Ethernet

….představujeme přechod od tradičních uzavřených sběrnicových systémů k systémům na bázi ethernetu. Standard PROFINET umožňuje dosahovat vysokých výkonů, mimořádné funkčnosti a jednoznačně zaměřeného servisu s minimálními náklady na montáž.

 

Stáhněte si White paper

Safety Logo
Bezpečnost

Až do dneška vyžadovala konstrukce bezpečnostního systému ve vašem stroji nebo systému druhou řídicí jednotku. Ta byla používána ke spojení bezpečnostních senzorů a řídicího systému, a ke spolehlivému odpojení akčních členů nezávisle na všech ostatních zařízeních. Co Vám přinášíme dnes?

 

Stáhněte si White paper

Mechatronické součástky
Mechatronické prvky

Nastupuje trend směrem k modulární konstrukci v elektroinstalacích strojů a zařízení. Tento trend podporujeme a nabízíme prvky strojů nezávislé na výrobcích a systémech, předem smontované a nakonfigurované. Tyto prvky můžete běžně integrovat do své stávající koncepce, což vám umožňuje navrhovat zjednodušené konstrukce a snižuje počet jednotlivých komponent ve vašich strojích a systémech.

   

Stáhněte si White paper

Sjednejte si schůzku… naši odborníci vám poradí!

Jsme připraveni vám pomoci s velkými i malými projekty, od zjišťování inventáře na pracovišti po vytváření souhrnných technických a ekonomických koncepcí s definováním dostupných materiálů. Pokud provádíte realizaci optimálních řešení, poskytneme vám podporu prostřednictvím technických plánů, elektronických katalogových informací i s případným uvedením do provozu. Budeme vždy k dispozici na pouhé zavolání, a to i pro poprodejní servis s dodávkou výrobků a jejich zabudováním do systému. Máme více dlouholeté cenné zkušenosti v nejrůznějších průmyslových odvětvích, díky nimž jsme schopni Vám pomoci dostat se na vyšší úroveň!

 

Kontaktujte nás!

Newsletter
Always up to date!