Murrelektronik znamená kvalitu - celosvětově. | Murrelektronik
Murrelektronik znamená kvalitu - celosvětově.

Výroba a kvalita

Excelentní kvalita

Bez ohledu na to, o jaký produkt se jedná, představuje Murrelektronik kvalitu – po celém světě. Proto se v každém výrobním závodu vyrábí na stejných výrobních linkách a podle stejných postupů. Globální Supply Chain Management zajišťuje hladké procesy na ploše o více než 32 000 m² našich výrobních a logistických podniků po celém světě. 

Produkce a logistika

Jsme pyšní na rychlé doručovací časy našim zákazníkům. Abychom to uskutečnili, spoléháme na globální produkční síť v 5 klíčových lokacích po celém světě. Lokální produkce zaručuje, že jsou produkty k dispozici, když je potřebujete. Další informace o každé oblasti zjistíte kliknutím na níže uvedené místo.

Kompetenční centrum pro sběrnicové systémy - Oppenweiler, Německo

Ve výrobním závodu v Oppenweileru se v těsné blízkosti vývoje nachází vysoce moderní výroba sběrnicových systémů. Výrobní postupy jsou přinejmenším stejně moderní jako vyrobené produkty - Průmysl 4.0, zpětná sledovatelnost produktů a procesů, a také výroba ve spolupráci člověka a stroje zde představují celé spektrum moderní automatizace.

Klíčové produkty: Sběrnicové moduly pro oblast IP20 a IP67

Prohlídka výroby sběrnic

Certifikát ISO 9001

Kompetenční centrum konektorů – Stollberg, Německo

V našem závodě v pohoří Erz se točí vše kolem kabelů a konektorů. Sídlí zde vývoj a výroba více než 30 000 různých variací. Z tohoto místa také vycházejí díly Murrelektronik Express (MEX), které jsou vyráběny přednostně, aby uspokojily poptávku zákazníků.

Hlavní produkty: M8/M12 kruhové konektory, M12 Power kabely, M23 kabely pro pohony, ventilové zásuvky a konektory

Prohlídka výroby konektorů

ISO 9001 certifikát

Kompetenční centrum zdrojů napětí – Stod, Česká republika

Murr CZ ve Stodu je naším největším výrobním závodem. Většina našich zdrojů napětí se vyrábí zde. Toto centrum je také domovem vývojového a konstrukčního centra pro transformátory.

Hlavní produkty: Transformátory, napájecí zdroje, MICO, rozhraní, odrušovací prvky, konektory

Prohlídka výroby transformátorů

ISO 9001 certifickát

Kompetenční centrum – Šanghaj, Čína

Šanghajská továrna byla navržena a postavena tak, aby urychlila dodací lhůty pro naše asijské zákazníky. Specializuje se na výrobu transformátorů, které splňují specifikace místního trhu.

Hlavní produkty: Transformátory, napájecí zdroje, M8 a M12 kruhové konektory a ventilové konektory

Kompetenční centrum kabelů – USA

271/5000 V naší továrně severně od Atlanty v Georgii bylo vyvinuto a vyrobeno více než 10 000 různých typů konektorů pro severoamerický trh. To nám umožňuje uspokojit místní poptávku s krátkými dodacími lhůtami a se zaměřením na specifické požadavky trhu.

Hlavní produkty: M8 a M12 kruhové konektory, TPE kabely

Logistické centrum – Oppenweiler, Německo

Naším cílem je zajistit rychlé dodání produktů našim zákazníkům po celém světě. Proto se spoléháme na globální logistickou síť s pobočkami v Americe, Evropě a Asii. Globální řízení dodavatelského řetězce zajišťuje rychlé procesy na našich logistických místech po celém světě, což zkracuje vzdálenosti a dodací lhůty.

Největší logistické centrum je umístěno v centrále Murrelektronik v německém Oppenweileru. Plně automatizovaný skladový systém obsahuje více než 45 000 pozic pro kontejnery a stálé zásoby více než 1 000 000 produktů - zdrojů napětí, rozhraní, systémů IO a technologií připojení. Z této základny lze našim zákazníkům po celém světě zaručit nejkratší dodací lhůty.

Testovací centrum – Oppenweiler, Německo

Murrelektronik má vlastní testovací centrum a laboratoř EMC přímo na místě v naší centrále v německém Oppenweileru. Testovací centrum je k dispozici jak pro naše vlastní výrobky, tak pro výrobky od jiných společností. To je zásadní a obrovská výhoda ve vývoji nových produktů. Naše laboratoř EMC (elektromagnetické testování) byla akreditována společností DAkkS (Deutsch Akkreditierungsstelle GmbH) a je schopna je provádět nejrůznější testy týkající se elektrické bezpečnosti, odolnosti na média a další.

Schopnost testovat a certifikovat produkty nám umožňuje poskytovat poradenství ve fázi vývoje, což snižuje výdaje ve fázi návrhu a konstrukce a zároveň umožňuje rychlejší uvedení produktů na trh.

Oppenweiler(DE)
Stollberg(DE)
Stod(CZ)
Šanghaj(CHN)
Atlanta(USA)
Logistické centrum
Testovací centrum

Náš příslib kvality

Ve všech oblastech se řídíme strategií nulové chybovosti a neustále investujeme do strojů, zařízení a kontroly kvality, abychom dále rozvíjeli a zdokonalovali technické procesy. 

Díky integraci našich dodavatelů, robustním procesům a důsledné realizaci opatření k optimalizaci procesů vznikají vysoce kvalitní a technologicky průkopnické produkty světové kvality. 

Všechny naše podniky jsou certifikovány podle DIN ISO a jsou pravidelně kontrolovány prostřednictvím auditů. 

Dobrý den
Newsletter