Murr CZ | Murrelektronik
Murrelektronik Hannover Messe Murrelektronik

Největší výrobní závod skupiny Murrelektronik

Společnost Murrelektronik CZ je výhradním obchodním zastoupením skupiny Murrelektronik pro Českou republiku a je dceřinou společností německé firmy Murrelektronik GmbH.

Společnost Murrelektronik CZ nabízí v současné době nejen zázemí pro obchodní tým, ale i pro návštěvníky z řad zákazníků a zájemců o produkty Murrelektronik. V reprezentativních prostorách probíhají různá školení a semináře, včetně workshopů s funkčními produkty.

Sídlo společnosti je ve Stodu u Plzně.

Cílem našeho obchodního týmu je přinášet našim zákazníkům úspory v elektrických instalacích na strojích a zařízeních díky inovativním řešením. Ucelená systémová řešení Murrelektronik dávají zákazníkům šanci využít potenciál strojů na maximum - bez dlouhých odstávek, díky zkracování doby instalace a uvádění strojů do provozu. Taková řešení významné snižují zbytečné náklady.

Obraťte se s důvěrou na náš kompetentní tým, pomůžeme vám s řešením Vašich aplikací. Jsme s Vámi stále ve spojení. Stay connected.

Na stejné adrese sídlí i výrobní závod Murr CZ, s.r.o., jež je dceřinou společností německé firmy Murrelektronik GmbH. Český výrobní závod sídlí ve Stodu u Plzně od roku 1999 a v současné době zaměstnává více než 700 lidí. I přesto, že je největším výrobním závodem skupiny Murrelektronik, zachovává si příjemnou rodinnou atmosféru.

Ve dvousměnném provozu se zde vyrábí konektory, automatizační technika, interface, zásuvkové systémy pro senzory a ovladače, spínané a transformátorové zdroje.

Společnost se neustále dynamicky rozrůstá. Průměrně každé 4 roky je otevřena nová výrobní hala, se kterou roste i možnost seberealizace každého pracovníka. V červnu 2016 byla dokončena zatím největší šestá hala s nadstandardním sociálním vybavením a zázemím, kde sídlí nově i české obchodní zastoupení. K dispozici je také klimatizovaná jídelna (s výběrem z 5 jídel) a v létě je připravena dokonce venkovní terasa, která ještě výrazněji podtrhuje pocit domácího a přátelského prostředí.

Zaměstnanci mají možnost využívat volné vstupenky do bazénů i pro rodinné příslušníky nebo lístky do divadla.  Každý rok organizujeme různé kulturní a sportovní aktivity pro své pracovníky i jejich blízké a zpravidla jednou ročně předáváme praktické dárky, jakou jsou např. sportovní bundy, mikiny, osušky apod.

Snažíme se neustále zlepšovat a pro zaměstnance vytvářet takovou atmosféru a podmínky, které je budou motivovat k dlouhodobé spolupráci. Každý z nich má možnost podílet se na rozvoji firmy a procesů ve výrobě, přičemž dobrý nápad je vždy adekvátně odměněn. Pokud hledáte nové zaměstnání v moderním, příjemném a čistém prostředí, společnost Murr CZ vás ráda přivítá.

Dobrý den
Newsletter