ZERO Cabinet – výkon na stroji | Murrelektronik
Emparro67 Hybrid

ZERO Cabinet – výkon na stroji!

Přesuňte zdroj napájení
z rozvaděče přímo na stroj

Napájení přímo na stroji

Zaměřujeme se na decentralizaci instalací. Naším heslem je „Zero Cabinet“, kdy našim zákazníkům pomáháme přesouvat komponenty z řídicích skříní na stroj. Díky této koncepci jsou aplikace transparentní, uživatelsky přívětivé a nákladově efektivní.

Zvyšování vaší konkurenční výhody!

Až dosud se zdroje napájení pro stroje a aplikace téměř výhradně nacházely v rozvaděči. To však již neplatí! V Murrelektronik vám chceme ukázat, jak je možné přemístit napájení přímo na stroj. S napájením na stroji získáváte tu výhodu, že se zdroj nachází hned vedle jeho spotřebiče.

Florian Holzmann - produktový manažer napájecích zdrojů a vyrovnávacích modulů

Výhody jsou zřejmé: Použití menší nebo vůbec žádné řídicí skříně! Přemístěte napětí přímo ke stroji, díky čemuž snížíte ztrátu výkonu a náklady na energie a ušetříte za kabely. Díky krytí IP67 je možno splnit všechny požadavky, které jsou na daný stroj kladeny.

Florian Holzmann, produktový manažer pro zdroje napájení a vyrovnávací systémy
Emparro67 Hybrid

Emparro67 Hybrid

Aplikujte napájecí zdroj mimo rozvaděč

Tento zdroj má spolu se všemi významnými funkcemi původního zařízení Emparro67 také zvláštní inovace, jako jsou ochrana obvodů a IO-Link. Je stále stejně robustní jako náš původní zdroj napájení na stroji, přičemž dalšími funkcemi Emparro67 jsou integrovaný monitoring zátěžových obvodů, ochrana aplikací proti přetížení a prodloužená doba provozu. Zařízení je dále vybaveno IO-Linkem, který navíc poskytuje ještě další komunikační a diagnostické funkce.

Emparro67

Emparro67

Původní napájecí zdroj na stroji

Inovační Emparro67 je zdrojem, který je možno umístit přímo na stroj, protože je opatřen pláštěm s krytím IP67. Řada napájecích zdrojů Emparro67 je zvlášť navržena pro použití mimo řídicí skříň. Dokáže snášet extrémní podmínky prostředí a je navržen pro montáž přímo do aplikace hned vedle spotřebiče.  Pokud chcete snížit energetické ztráty či případně zmenšit řídicí panel, je tato řada zdrojů napájení tím správným řešením.

Dobrý den
Newsletter