Zakaznicka reference Rösler | Murrelektronik
Rösler
Rösler

Rösler Oberflächen­technik,
Untermerz­bach

Ušetřete 30% nákladů se systémovou technikou

Detaily
Rösler
 

Společnost Rösler Oberflächentechnik GmbH působí v oblasti povrchového zpracování již více než 80 let. Jako mezinárodní lídr nabízí společnost Rösler komplexní portfolio zařízení, procesních prostředků a služeb pro brusnou a tryskací techniku v nejrůznějších odvětvích.

300 Mil. Obrat
1,000 Zaměstnanci celosvětově

Čeho chtěla společnost Rösler dosáhnout s novou koncepcí strojů?

  • Díky zásuvné instalační koncepci a standardizaci instalačních vedení lze definovat modulární sestavy pro sérii strojů. Minimalizují se chyby při instalaci, což vede ke kratším časům uvedení do provozu.

Rösler o nové koncepci strojů a spolupráci se společností Murrelektronik:

  • Engineering strojů se díky decentrální automatizační technice „mechatronizoval“, což pozitivně ovlivnilo zejména mechanickou konstrukci.
  • Díky systému Cube67 byly svorkovnice nahrazeny kompaktními I/O moduly a byly pro ně definovány modulární sestavy, které posilují standardizaci strojů.
  • Nástroj Machine Option Management (MOM) umožňuje jednotné a jednoduché projektování hardwaru a softwaru. Uvedení odstředivých brusných strojů do provozu se výrazně zkracuje.
  • Murrelektronik je trvale dostupný systémový partner, který od roku 2011 kreativně spolupracuje při hledání technického řešení.

Další inovační potenciál budoucnosti:

rozšíření této standardizace na jiné typy strojů, simulace, cloudová automatizace
Zpět na přehled

Oslovte nás!

Rádi pro vás připravíme vhodnou koncepci a ukážeme potenciály úspor.

+420 377 597 961 Napište nám!
Dobrý den
Newsletter