Potřebujete poradit v oblasti automatizace F&B? | Murrelektronik

12. října 2020

Potřebujete poradit v oblasti automatizace F&B?

Nebojte se zeptat našeho specialisty Tomáše Kulhánka.

A co nám Tomáš prozradil o sobě a své práci?

  • Tomáši, můžeš nám říct, co je pro tebe na oblasti Food & beverage zajímavé?

První, co mě napadá, že jíst a pít se bude vždycky, proto vidím v potravinářském průmyslu velký potenciál.
Když zamířím do historie, tak jedna z nejstarších aktivita člověka jako takového, je potřeba obstarat si jídlo. Trošku nadsazuji, ale ulovil se mamut, maso se zpracovalo, kůže se vydělaly, kosti se využily na nástroje…. Probíhal výměnný obchod mezi kmeny, nebo se předávaly informace, jak nejlépe mamuta zpracovat.
Pokud se podívám na svou cestu, tak od doby, kdy jsem se profesně začal pohybovat kolem různých strojů a zařízení, mě zajímalo, jakým způsobem se která potravina vyrábí. To jsem s oblibou sledoval, a stále sleduji, v různých dokumentárních pořadech a videích.

  • V čem můžeš být ty osobně zákazníkovi nápomocen?

Odpověď je jednoduchá! Podáním „pomocné ruky“. Častokrát se setkávám s tím, že se hledá nejefektivnější technické řešení určitého segmentu výrobního stroje nebo linie. Mojí úlohou je propojit naše zkušenosti a znalosti se zákazníkovými potřebami. Ale… není to jen o mě. Podání pomocné ruky je vždy zásluhou teamu specialistů Murrelektronik. S našimi řešeními můžeme ušetřit montážní čas při samotné výrobě stroje nebo při jeho uvádění do provozu. Další věcí je možnost proškolení technického personálu na straně zákazníka, aby bylo například zřejmé, co znamená rozsvícení té či oné diody.

  • Proč pracuješ právě u Murrelektronik?

Protože to, co nabízíme zákazníkům, pro mě má smysl a dokáže zákazníkovi pomoci vyřešit lecjakou jeho technickou situaci. Druhou věcí je to, že Murrelektronik beru jako svou druhou rodinu.

  • Čemu se věnuješ ve volném čase?

Nyní je to manželka, dcerka a pes, takže rodina a dům. Dříve to byla elektronická hudba – vinyly, gramofony, mixpult, na což momentálně nezbývá prostor. Věřím, že jednou bude dostatek času, abych se této zálibě mohl opět věnovat.

Chcete se s Tomášem spojit?
Zavolejte mu na telefonní číslo 733 128 952, nebo napište zprávu na tomas.kulhanek@murrelektronik.cz

 

Poslední novinky z naší společnosti

Seznamte se s naším online shopem.

Objednávejte rychleji a jednodušeji!

Přečíst více

Zveme Vás na ostravskou výstavu VOLTY.CZ

Přijďte se podívat na náš stánek během ostravské výstavy VOLTY.CZ, seznámíme vás s chytrými řešeními pro automatizaci!

Přečíst více

Použití systému Cube67 ke zvýšení doby provozuschopnosti

Dopravníkové a paletizační linky v italské společnosti Zecchetti přepraví více než 60 000 plastových lahví za hodinu. Aby zvýšili svou provozuschopnost a využili diagnostické…

Přečíst více

Dobrý den