Potřebujete poradit v oblasti automatizace F&B? | Murrelektronik

12. října 2020

Potřebujete poradit v oblasti automatizace F&B?

Nebojte se zeptat našeho specialisty Tomáše Kulhánka.

A co nám Tomáš prozradil o sobě a své práci?

  • Tomáši, můžeš nám říct, co je pro tebe na oblasti Food & beverage zajímavé?

První, co mě napadá, že jíst a pít se bude vždycky, proto vidím v potravinářském průmyslu velký potenciál.
Když zamířím do historie, tak jedna z nejstarších aktivita člověka jako takového, je potřeba obstarat si jídlo. Trošku nadsazuji, ale ulovil se mamut, maso se zpracovalo, kůže se vydělaly, kosti se využily na nástroje…. Probíhal výměnný obchod mezi kmeny, nebo se předávaly informace, jak nejlépe mamuta zpracovat.
Pokud se podívám na svou cestu, tak od doby, kdy jsem se profesně začal pohybovat kolem různých strojů a zařízení, mě zajímalo, jakým způsobem se která potravina vyrábí. To jsem s oblibou sledoval, a stále sleduji, v různých dokumentárních pořadech a videích.

  • V čem můžeš být ty osobně zákazníkovi nápomocen?

Odpověď je jednoduchá! Podáním „pomocné ruky“. Častokrát se setkávám s tím, že se hledá nejefektivnější technické řešení určitého segmentu výrobního stroje nebo linie. Mojí úlohou je propojit naše zkušenosti a znalosti se zákazníkovými potřebami. Ale… není to jen o mě. Podání pomocné ruky je vždy zásluhou teamu specialistů Murrelektronik. S našimi řešeními můžeme ušetřit montážní čas při samotné výrobě stroje nebo při jeho uvádění do provozu. Další věcí je možnost proškolení technického personálu na straně zákazníka, aby bylo například zřejmé, co znamená rozsvícení té či oné diody.

  • Proč pracuješ právě u Murrelektronik?

Protože to, co nabízíme zákazníkům, pro mě má smysl a dokáže zákazníkovi pomoci vyřešit lecjakou jeho technickou situaci. Druhou věcí je to, že Murrelektronik beru jako svou druhou rodinu.

  • Čemu se věnuješ ve volném čase?

Nyní je to manželka, dcerka a pes, takže rodina a dům. Dříve to byla elektronická hudba – vinyly, gramofony, mixpult, na což momentálně nezbývá prostor. Věřím, že jednou bude dostatek času, abych se této zálibě mohl opět věnovat.

Chcete se s Tomášem spojit?
Zavolejte mu na telefonní číslo 733 128 952, nebo napište zprávu na tomas.kulhanek@murrelektronik.cz

 

Poslední novinky z naší společnosti

Zveme vás na Veletrh robotických příležitostí.

Přijďte se seznámit s novinkami na poli automatizace!

Přečíst více

Murrelektronik a Murrplastik společně na veletrhu AMPER 2024...

... představí svá inovativní a praktická řešení!

Přečíst více

Murrelektronik a murrplastik uzavírají strategické partnerství

Murrelektronik, specialista na decentralizovanou automatizační techniku, a murrplastik, průkopník v oblasti inteligentního kabelového managementu, se dohodli na strategickém…

Přečíst více

Newsletter
Always up to date!