Navštivte nás na norimberském veletrhu SPS | Murrelektronik

2. listopadu 2021

Navštivte nás na norimberském veletrhu SPS

Murrelektronik na veletrhu SPS 2021 v Norimberku: stánek 325 | hala 9 | 23. až 25. listopadu 2021.

Průmysl jako takový čelí v současné době velkým výzvám, mezi něž patří:

  • digitální transformace
  • požadavky na efektivní provoz
  • inženýrství a udržitelnost.

Ukážeme vám, jak těmto výzvám čelit. S decentralizovanou automatizací - pokročilé elektroinstalace bez rozváděče. 

Chcete volnou vstupenku?

Jednoduše se registrujte na jednom z níže uvedených odkazů:

DE verze: https://www.murrelektronik.com/de/unternehmen/messen-events/sps/

EN verze: https://www.murrelektronik.com/company/trade-shows-and-events/sps/

Jaké inovace vám představíme?
1. INSTALAČNÍ ŘEŠENÍ VISION PRO PRŮMYSLOVÉ ZPRACOVÁNÍ OBRAZU

Díky společnosti Murrelektronik mají vedle sebe inženýři výkonného partnera, ať už se jedná o oblast napájení, správy signálů a dat pro inteligentní propojení kamerové technologie v průmyslové výrobě, nebo třeba v logistice. Společnost Murrelektronik sází na decentralizované moduly, jako jsou switche, rozdělovače a podavače, které lze namontovat a zapojit přímo do prostředí stroje. Tato řešení jsou podporována odpovídajícími vysoce výkonnými kabely a konektorovou technologií. Výhodou jsou minimální nároky na instalaci a maximální výkon, a to jak pro nové, tak i pro stávající stroje a systémy.

2. ROZSÁHLÉ IO-LINK PORTFOLIO

Nové sběrnicové moduly MVK Pro a IMPACT67 Pro s krytím IP67 mají osm multifunkčních master portůc. Díky konektorům M12 s L-kódováním mohou být připojeny k vysokému proudu a obsluhovat ethernetové protokoly PROFINETm, EtherNet/IP a EtherCAT. Dokonce i použití nezávislé na sběrnici je možné prostřednictvím OPC UA, MQTT, JSON REST API - díky již integrovanému standardizovanému rozhraní SMI (Standardized Master Interface). Celkově to snižuje náklady, zvyšuje produktivitu, nabízí nové možnosti servisu a údržby, minimalizuje dobu instalace i uvedení do provozu a nahrazuje složité kabelové a prostorově náročné rozvaděče.

3. ABSOLUTNÍ PRVENSTVÍ V OBORU
Absolutním prvenstvím v oboru je naše důsledně flexibilní a škálovatelná automatizační platforma s maximální otevřeností a výkonem na všech úrovních a rozhraních, díky níž jste připraveni na budoucnost. Vypořádejte se se všemi současnými i budoucími výzvami najednou. Více zatím nechceme prozrazovat. Ale už jen tento systém stojí za návštěvu našeho stánku.

Poslední novinky z naší společnosti

Nově vstupujeme do světa Vision systémů!

Společnost Murrelektronik, coby specialista na decentralizovanou automatizační techniku, nabízí nově instalační řešení pro průmyslové zpracování obrazu. 

Přečíst více

Přihlašte se na odbornou konferenci věnující se pivovarnictví!

5. odborná konference Český sládek se koná 1. - 2.12.2021 v černokosteleckém pivovaře.

Přečíst více

Úsporná elektroinstalace pozvedne vaše podnikání

Zastaralé elektroinstalace vedou k pomalejšímu provozu strojů, a navíc představují konkurenční nevýhodu pro inženýrské firmy, působící v oblasti strojů a zařízení. Jsou také…

Přečíst více

Dobrý den