Ekologické povědomí se vyplácí! | Murrelektronik

4. dubna 2022

Ekologické povědomí se vyplácí!

Společnost Murrelektronik získává certifikaci ISO 14001 a ISO 50001, a tím i pečeť za odpovědný environmentální a energetický management.

Zlepšená energetická účinnost a environmentální výkonnost, to je to, co určují celosvětově uznávané normy ISO 14001:2015 a ISO 50001:2018. Společnost Murrelektronik je nyní podle nich certifikována a zavedla tak celosvětově uznávaný integrovaný systém řízení spolu s normou ISO 9001:2015. Jako auditovaná společnost se společnost Murrelektronik zavázala nejen k uvědomění si kvality, ale také ke své odpovědnosti v oblasti energetiky, ochrany životního prostředí, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a začlenila jejich neustálé zlepšování jako nedílnou součást svých firemních cílů.

Certifikace byla provedena během auditu akreditovanými auditory. Získáním pečeti společnost Murrelektronik prokázala, jak důležité je pro specialistu na automatizační techniku ekologické povědomí.
 

Ke stažení

Poslední novinky z naší společnosti

Seznamte se s naším online shopem.

Objednávejte rychleji a jednodušeji!

Přečíst více

Zveme Vás na ostravskou výstavu VOLTY.CZ

Přijďte se podívat na náš stánek během ostravské výstavy VOLTY.CZ, seznámíme vás s chytrými řešeními pro automatizaci!

Přečíst více

Použití systému Cube67 ke zvýšení doby provozuschopnosti

Dopravníkové a paletizační linky v italské společnosti Zecchetti přepraví více než 60 000 plastových lahví za hodinu. Aby zvýšili svou provozuschopnost a využili diagnostické…

Přečíst více

Dobrý den