Ekologické povědomí se vyplácí! | Murrelektronik

4. dubna 2022

Ekologické povědomí se vyplácí!

Společnost Murrelektronik získává certifikaci ISO 14001 a ISO 50001, a tím i pečeť za odpovědný environmentální a energetický management.

Zlepšená energetická účinnost a environmentální výkonnost, to je to, co určují celosvětově uznávané normy ISO 14001:2015 a ISO 50001:2018. Společnost Murrelektronik je nyní podle nich certifikována a zavedla tak celosvětově uznávaný integrovaný systém řízení spolu s normou ISO 9001:2015. Jako auditovaná společnost se společnost Murrelektronik zavázala nejen k uvědomění si kvality, ale také ke své odpovědnosti v oblasti energetiky, ochrany životního prostředí, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a začlenila jejich neustálé zlepšování jako nedílnou součást svých firemních cílů.

Certifikace byla provedena během auditu akreditovanými auditory. Získáním pečeti společnost Murrelektronik prokázala, jak důležité je pro specialistu na automatizační techniku ekologické povědomí.
 

Ke stažení

Poslední novinky z naší společnosti

Murrelektronik na veletrhu AMPER 2022

Přijďte se podívat na náš stánek během brněnského veletrhu Amper, seznámíme vás s chytrými řešeními pro automatizaci!

Přečíst více

Zaregistrujte se na Murrelektronik TOUR 2022

Od 4.4. do 29.4.2022 projíždí náš Solution VAN Českou republikou a zastavit se můžeme i u Vás!

Přečíst více

Sedm věcí, které byste měli vědět o systému IO-Link.

Interakce různých částí a komponent systému Murrelektronik IO-Link je koordinovaná. To znamená, že do cloudu lze snadno a nezávisle na systému přenést jakýkoli signál.

Přečíst více

Dobrý den