Ekologické povědomí se vyplácí! | Murrelektronik

4. dubna 2022

Ekologické povědomí se vyplácí!

Společnost Murrelektronik získává certifikaci ISO 14001 a ISO 50001, a tím i pečeť za odpovědný environmentální a energetický management.

Zlepšená energetická účinnost a environmentální výkonnost, to je to, co určují celosvětově uznávané normy ISO 14001:2015 a ISO 50001:2018. Společnost Murrelektronik je nyní podle nich certifikována a zavedla tak celosvětově uznávaný integrovaný systém řízení spolu s normou ISO 9001:2015. Jako auditovaná společnost se společnost Murrelektronik zavázala nejen k uvědomění si kvality, ale také ke své odpovědnosti v oblasti energetiky, ochrany životního prostředí, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a začlenila jejich neustálé zlepšování jako nedílnou součást svých firemních cílů.

Certifikace byla provedena během auditu akreditovanými auditory. Získáním pečeti společnost Murrelektronik prokázala, jak důležité je pro specialistu na automatizační techniku ekologické povědomí.
 

Ke stažení

Poslední novinky z naší společnosti

Hledáme kolegu na pozici KAM AUTOMOTIVE pro CZ & SK!

Máte znalosti a zkušenosti z oblasti AUTOMATIZACE? Jste zodpovědný, umíte řešit problémy a mluvíte anglicky? Nevadí vám CESTOVÁNÍ za zákazníky po Čechách i Slovensku? Perfektní!…

Přečíst více

Murrelektronik na veletrhu AMPER 2023

Megatrendy automatizačního průmyslu v pavilonu P, stánku 2.46.

Přečíst více

Blíží se Vánoce...

... podívejte se na informace o našem provozu v prosinci.

Přečíst více

Dobrý den